„Facebook“ savininkė „Meta“ prisijungs prie kitų technologijų įmonių, mažinančių savo darbo jėgą, ir šią savaitę atleis tūkstančius darbuotojų, sekmadienį pranešė JAV žiniasklaida.

Verslo leidinys „The Wall Street Journal“ (WSJ), cituodamas su klausimu susipažinusius šaltinius, pranešė, kad atleidimai gali apimti „daug tūkstančių“ „Meta“ darbuotojų ir kad atitinkamas pranešimas turėtų būti paskelbtas jau trečiadienį.

Apie momentus, įvykius ir situacijas Valstijose be emocijų ir rožinių akinių. Kaip buvau anksčiau trumpai paminėjęs apie „laisvės zonas“, noriu daugiau papasakoti apie tai,kas vyksta Seattle( Washington state). Taip vadinami „protestuotojai“ užgrobė teritoriją ir įkūrė nepriklausomą komuną „ Capitol Hill Autonomous Zone“-Kapitolijaus kalvų autonominė zona , kuri dabar yra nepriklausanti JAV valdžiai.

Kai kurie pamąstymai apie tuos įvykius,kurie vienaip ar kitaip ,bet vis dar kasdieniniuose pokalbiuose, diskusijose egzistuoja. Nepretenduojant į kažkokią išskirtinę ir neginčijamą tiesą, ramiai konstatuojant faktologinę situatyvią padėtį. Tie keisti „protestai‘ yra labai keistoki ir netelpantys į jokius politologinius rėmus.