Kaip praneša  šiandien   ( 06/17/2020 ) CNN , ketvirtą savaitę   vykstantys  neramumai ir  keisti protestai į kuriuos ne reaguoja  valstijų merai, gubernatoriai , kaip ir galima buvo tikėtis, sulauktia negatyvių pasekmių.

Mineapolio mieste  (Minesotos valstija ), kur  žuvo George Floyd , policijos departamentą paliko  jau 7 policininkai. Kaip praneša Mineapolio merijos atstovai, dar 5 policininkai pateikė oficialius  raštus, kad palieka darbą policijoje.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas įspėjo, kad JAV nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) gali mirti iki 100 tūkst. žmonių, skelbia BBC.

Daugelis iš šių vietų yra mažos, sunkiai prieinamos salos Ramiajame vandenyje, tokios kaip Nauru, Kiribatis ir Saliamono salos.

Šiame sąraše taip pat yra Komorosas, Lesotas ir Turkmėnistanas. Kelios iš šių tautų yra mažiausiai apgyvendintos vietos pasaulyje, rašo „Sky News“.

JAV valstybės sekretorius Mike'as Pompeo ketvirtadienį apkaltino Kiniją, kad ši apie koronavirusą žinojo jau lapkritį. Tai jau toli gražu ne pirmas JAV kaltinimas, mestas Kinijai dėl esą neskaidrių su COVID-19 epidemija susijusių sprendimų.